Учасники XI Міжнародного PR-Фестивалю першими спробують «Кружку Свіжого» від Efes Ukraine!

Пивна компанія Efes Ukraine підтвердила свою готовність підтримати в якості спонсора XI Міжнародний PR-Фестиваль. І навіть підготувала подарунок для «фестивальної» аудиторії. Учасники та гості майбутнього PR-форуму отримають унікальну можливість першими продегустувати і оцінити смакові якості нового продукту компанії – пива «Кружка Свіжого».

Efes Ukraine - один з лідерів українського пивного ринку. Належить компанії Efes Breweries International і входить до міжнародної групи Efes - п'ятого найбільшого в Європі виробника пива і 10-го найбільшого в світі бутилювальником продукції Coca-Cola. Групі Efes належать 18 пивоварних заводів, 7 солодових заводів і 20 заводів з розливу напоїв Coca-Cola в 16 країнах світу. Продукція Efes з успіхом продається в 85 країнах світу.

Компанія Efes Ukraine виробляє, а також імпортує до України популярні місцеві та міжнародні марки пива, в томц числі Miller Genuine Draft, REDD'S, «Золотая Бочка», Velkopopovicky Kozel Svetly, Amsterdam Mariner, «Белый Медведь», «Сармат», «Жигулевское», «Добрый Шубин». Спонсором XI Міжнародного PR-Фестивалю Efes Ukraine стане вперше, але організатори сподіваються, що цей досвід у майбутньому переросте в успішне і довгострокове співробітництво.

Нагадуємо, що XI Міжнародний PR-Фестиваль «Вічні цінності у вихорі подій» пройде 17-18 травня 2013 р. в Пущі-Озерній під Києвом. Ініціатором заходу традиційно виступає Українська PR-Ліга, офіційний організаційний партнер Фестивалю – Агентство PR-Service (№ 1 рейтингу українських PR-агентств, представленого в квітня 2013 р. Всеукраїнська рекламною коаліцією та виданням Marketing Media Review).

 
 

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
  • Доступны HTML теги: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
Этот вопрос является для тестирования ли вы человека посетитель и предотвратить автоматизированную спам представлений.
CAPTCHA на основе изображений
Введите символы, которые показаны на картинке.