Легендарний винний бренд «INKERMAN» - партнер XI Міжнародного PR-Фестивалю!

МВХ «INKERMAN International» стане партнером XI Міжнародного PR-Фестивалю «Вічні цінності у вирі подій». Про це 10 квітня 2013 року повідомила прес-служба холдингу.

Як відомо, «INKERMAN International» – це один з провідних операторів української виноробної галузі, міжнародний холдинг з повним циклом виробництва, який об’єднує три підприємства: «Інкерманський завод марочних вин», ТОВ «Качинський +» та Агрофірму «Чорноморець». Загальна площа виноградників холдингу становить близько 3000 га.

Найбільше підприємство холдингу – «Інкерманський завод марочних вин» (ІЗМВ) – спеціалізується на виробництві високоякісних сухих, напівсухих та напівсолодких вин. Завод засновано у 1961 році, його виробнича потужність становить 33 млн. пляшок на рік. Підприємство випускає 39 найменувань вин у чотирьох лінійках. Готова продукція постачається не тільки на внутрішній ринок, а й активно експортується – переважно у Росію, Білорусь та Китай. Доля експорту у загальній структурі продажів холдингу у 2012 році склала 39%.

У 2012 році ІЗМВ запустив нову лінійку марочних вин європейського класу преміальної цінової категорії Winemaster Selection. А у березні 2013 року вино Chardonnay Inkerman з цієї колекції отримало срібну медаль на міжнародному конкурсі вин, вироблених з винограду сорту Шадоне – «Chardonnay du Monde» – у французькому Сен-Леже (Saint Lager, Burgundy, France). Ще одним кроком до міжнародного визнання ТМ «Inkerman» у поточному році стала участь компанії у презентації-дегустації української виноробної продукції у штаб-квартирі Міжнародної Організації Винограду та Вина (МОВВ) у Парижі. За результатами дегустації дві з чотирьох представлених компанією позицій – вина «Севастополь» та «Сапераві Інкерман» – було включено до колекції МОВВ.

«INKERMAN International» вперше стане партнером Міжнародного PR-Фестивалю, проте організатори PR-форуму високо цінять професіоналізм PR-спеціалістів холдингу. І щиро вдячні за готовність підтримати цю культову для вітчизняної PR-індустрії подію. Нагадуємо, що XI Міжнародний PR-Фестиваль «Вічні цінності у вирі подій» пройде 17-18 травня 2013 року у Пущі-Озерній під Києвом. Ініціатором заходу традиційно виступає Українська PR-Ліга, офіційний організаційний партнер Фестивалю – Агентство PR-Service (№1 у рейтингу українських PR-агенцій, представленому у квітні 2013 року Всеукраїнською рекламною коаліцією та виданням Marketing Media Review)

 
 

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
  • Доступны HTML теги: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
Этот вопрос является для тестирования ли вы человека посетитель и предотвратить автоматизированную спам представлений.
CAPTCHA на основе изображений
Введите символы, которые показаны на картинке.