XI Міжнародний PR-фестиваль.

За багаторічною традицією, на початку весни Оргкомітет Міжнародного PR-фестивалю оголосив дату проведення головної події української PR-індустрії. Згідно з рішенням організаторів, XI Міжнародний PR-фестиваль відбудеться 17-18 травня 2013 року. Місце зустрічі залишається незмінним: Пуща-Озерна з її неповторною аурою.

Підготовчий процес вже розпочався. Оргкомітет Фестивалю відкритий до діалогу та конструктивної співпраці – приймаються оригінальні ідеї, напрацювання та пропозиції. Ініціатором та організатором заходу виступає Всеукраїнська громадська організація «Українська ліга  зв'язків із громадськістю» (Українська PR-Ліга).

Андрій Ротовський, президент Української PR-Ліги: «Час змін, в який ми живемо, – це, перш за все, час можливостей, а не лише проблем. Потрібно тільки сміливо дивитися вперед і розуміти, що відбувається і що нас чекає попереду. Саме для цього ми збираємося в Пущі-Озерній на ХI Міжнародний PR-Фестиваль. Слід широко подивитися на ситуацію, щоб побачити всю глибину процесів, які відбуваються, і перспективи, що відкриваються перед нами».

Олена Дерев'янко, віце-президент Української PR-Ліги, партнер Агентства PR-Service: «Що би не відбувалося в навколишньому світі, Міжнародний PR-Фестиваль у Пущі-Озерній залишається острівцем стабільності і джерелом натхнення для всієї нашої професійної спільноти. Вже більше десяти років поспіль, рік за роком тут збираються друзі, аби обмінятися знаннями, вміннями, досвідом і гарним настроєм. Впевнена, Фестиваль-2013 не стане винятком із загального правила».

Як і в минулому році, офіційний організаційний партнер події – Агентство PR-Service.

 

Довідкова інформація

Українська PR-Ліга (Всеукраїнська Громадська організація ВГО «Українська ліга зі зв'язків із громадськістю») створена в 2003 р. з метою розвитку ринку послуг зі зв'язків з громадськістю на принципах, прийнятих міжнародною PR-спільнотою і, зокрема, на основі документів і принципів IPRA. Входить до числа національних професійних об'єднань в рамках IPRA.

Українська PR-Ліга об'єднує PR-фахівців бізнес-сектору, органів влади, політичних організацій, NGO, а також аутсорсингових PR-агентств з різних регіонів України. Передбачене індивідуальне і колективне членство. При Українській PR-Лізі працює постійно діюча програма з підвищення кваліфікації фахівців галузі (PR-школа Андрія Ротовського, президента Ліги).

З часу заснування Української PR-Ліги під її егідою проведено 10 фестивалів, десятки конференцій, семінарів, креатив-таборів та інших заходів. У минулі роки своїх представників на PR-фестиваль делегували такі організації, як «Київстар», СКМ, «Вітмарк» (соки Jaffa та ін.), Фонд Віктора Пінчука, АТ «УПЕК», ВАТ «Концерн Галнафтогаз», Шоколадна Фабрика Rainford, СГ «ТАС», Компанія «XXI століття», Intel Ukraine, ВАТ «Євроцемент груп-Україна», «Аерофлот», «Козирна карта», СК «Провідна», «Фокстрот» та багато інших.

Агентство «PR-Service» засноване в 2003 році як незалежне комунікаційне агентство. Сфера діяльності: комплексне управління репутацією компаній, політичних і громадських організацій. Протягом усієї своєї історії є одним із визнаних лідерів української PR-індустрії. Забезпечує full service в галузі бізнес і політичного PR, а також реалізує комунікативні проекти з використанням інших інструментів брендингу (ATL, BTL, WOM, SEO, SMO/SMM). Партнер Агентства Олена Дерев'янко – «Людина-бренд» в номінації «Агентський PR» за підсумками опитування фахівців PR-індустрії журналом MMR, віце-президент Української ліги зв'язків із громадськістю, член IPRA, один із фундаторів української школи PR.

Клієнти Агентства PR-Service у різні роки: група DCH, Бюро Верітас, ТМ «Чумак», ТМ «Простоквашино», Nemiroff, UniCredit Bank, Home Credit Bank, КУА «Кінто», АКБ «ТАС-Комерцбанк», СГ «ТАС», Кондитерська корпорація «ROSHEN», Кондитерська компанія «АВК», Концерн «Оверлайн» (ТМ «Мягков», «Одеса»), ДАК «Хліб України», Концерн «Хлібпром», Національна служба доставки «Ін-Тайм», фармацевтичні компанії MSD і Schering-Plough, ВАТ «Інтерхім», Apple Consulting, Блок Леоніда Черновецького, Всеукраїнська асоціація пекарів тощо.

 

 
 

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
  • Доступны HTML теги: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
Этот вопрос является для тестирования ли вы человека посетитель и предотвратить автоматизированную спам представлений.
CAPTCHA на основе изображений
Введите символы, которые показаны на картинке.