"Створи корону Україні!"

В українському суспільстві зараз домінують настрої зневіри та песимізму щодо майбутнього держави,  можливостей кожного українця здобути щастя на власній землі. Соціологічні дослідження показують, що половина української молоді планує виїхати з країни, адже не бачить тут можливості самореалізації за умов, що склалися. Це – надзвичайно тривожний сигнал для майбутнього української державності.

Звичайно, насамперед, потрібні реальні зрушення у соціально-економічній та політичній сферах. Проте, без віри у майбутнє самих громадян, надії на можливість перетворень на краще не буде й енергії до боротьби за це краще майбутнє.

Тому вкрай потрібні позитивно емоційні меседжі, в тому числі у форматі романтичних, національно стимулюючих проектів, які б проривали у соціумі завісу песимізму та давали всім громадянам, насамперед молоді, можливість сподіватись на краще. Наш проект об’єднує у собі кілька таких якостей: він справді патріотичний і одночасно романтичний та видовищний, здатний до згуртування навколо позитивних національних ідей.

Тож місія проекту – стати емоційним якорем для суспільства, платформою об’єднання молоді України навколо життєтворчих цінностей та цілей, джерелом позитиву та оптимізму. Планується, що проект буде реалізовуватися один раз на рік та буде приурочений до Дня незалежності України.

В основі ідеї організації гала-туру лежить давня гуцульська легенда:

Багато років тому біля підніжжя Говерли жила красуня Марічка. Матінка-природа наділила її красою, та не дала щастя – жила вона у приймах, тяжко працюючи на чужих людей.

Єдиною розрадою була мрія про щасливу родину з її коханим Йваном у власній хатині під смереками. Але був Йван таким же бідарем, як і вона. Якось прийшов він до дівчини й каже: «Піду я на заробітки на чужину, прийду, як тільки нам буде на хату та й до хати. Чекай на мене – і я неодмінно повернуся!»

Сім років ходила Марічка до поштаря і марно лила гіркі сльози на полонині.

Якось зустрівся їй знаний в усьому краї мольфар-чародій. Зупинив дівчину та й питає: «Чого ж очі твої сумні та заплакані?». Розповіла Марічка старому усю правду та знову заридала в безвиході.

Посміхнувся мольфар і мовив таємниче: «Піди на найвищу гору, стань з вірою та молитвою і будеш почута!» Не повірила гуцулка, бо вже виплакала свою надію, та й дивно якось звучали його слова…

Проте, вже вдосвіта була на схилі Говерли, оповитому хмарами. І диво: тільки-но стала на найвищому місці гори і палко прошепотіла бажання, як розсунулися хмари і засяяло сонце!

Стрілою, мов сарна, стежиною вниз злетіла Марічка до хати. А там – стоїть біля возу із скарбом її Йван, змужнілий та ладний. Збулася дівоча мрія: після великого гуцульського весілля проводжали гості молодих до їхньої хатини під високими смереками.

Так і відкрився секрет цих гір: бажання заповітні, що сказані на вершині Говерли – збуваються! Треба тільки вірити «і по вірі вашій та й буде вам!»

       Завдання проекту: 
 - Консолідація українського суспільства
 - Звернення уваги громадян на проблему виїзду за кордон працездатного населення
 - Формування позитивного ставлення населення до своєї держави
 - Формування та підтримання віри громадян у краще майбутнє
 - Стимулювання зміни негативного мислення на позитивне
 - Святкування 20-ї річниці незалежності України
 - Популяризація активного способу життя, реалізація спортивно-оздоровчих заходів
 - Формування позитивного екологічного мислення.
 - Залучення до міжнародних туристичних маршрутів об’єктів культурної спадщини України.

Організаторами гала-туру є ТОВ «Дінай Тур» та PR-Ліга України.

«Дінай Тур» вже 7 років спеціалізується на туристичних подорожах в межах України, забезпечує якісний сервіс та особистий підхід до кожного клієнта.

Директор ТОВ «Дінай Тур» – Андрій Найдек.

Зв'язатися з нами: 

Головний організатор гала-туру: ТОВ «Дінай Тур»

 - головний координатор проекту Альона Зубченко: (096) 506-55-88
 - координатор у Дніпропетровську Світлана Онищенко: (097) 760-03-34
 - питання організації туру Тетяна Розлач: (044) 454-75-85
 - керівник проекту Андрій Найдек: (044) 454-75-75
наш e-mail: koronaukr@gmail.com

 
 

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
  • Доступны HTML теги: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
Этот вопрос является для тестирования ли вы человека посетитель и предотвратить автоматизированную спам представлений.
CAPTCHA на основе изображений
Введите символы, которые показаны на картинке.