Запрошення до обговорення та партнерства у проекті "Сто друзів"

 

Шановні колеги, друзі!

Запрошуємо до обговорення та партнерства у новому

загальнонаціональному соціально-культурологічному проекті «Сто друзів»

 

Ми звертаємося до тих, хто розуміє: сила України як держави та нації значною мірою визначається якістю синергії всіх частин українського суспільства, у тому числі й національних меншин. До тих, хто відчуває природну цікавість до культур різних народів, вважаючи, що наша українська національна різноманітність – це наше багатство та ресурс розвитку держави та соціуму.

Статистика свідчить, що в Україні проживають представники понад 100 різних національностей і кількість їх щороку збільшується. Така реальність глобального світу. Більшість таких груп живе насиченим культурним життям всередині власного етносу. Проводяться різноманітні локальні фестивалі, культурологічні події, але, як правило, для вузької етнічної аудиторії.

Шоу-форум «Сто друзів», перші розробки якого ми вам пропонуємо для обговорення, – має принципово іншу мету. Його відмінність від вже існуючих та успішних культурологічних подій саме в аудиторії та форматі проведення.

Ми пропонуємо вивести події фестивалю, а саме його підготовчий етап – в соціальні мережі, зробивши тим самим фестиваль цікавим громадянам усіх національностей. Наш проект покликаний закладати у свідомості громадян України переконання, що наше культурне різноманіття – це наше багатство, а не причина негараздів.

Головний месидж проекту: «Україна: ми – різні. І це – багатство!» Головна подія проекту – багатоформатний шоу-форум «Сто друзів». Його ми плануємо провести через півроку після початку відбору учасників за результатами онлайн-голосування.

Будь-ласка, ознайомтеся з подіями форуму, які ми подаємо не як остаточний проект, а саме як початок обговорення та напрацювання нових ідей. У підсумковий варіант проекту увійдуть пропозиції партнерів, що виникнуть на шляху створення національного оргкомітету . 

1. Фото-шоу «Душа народу»

Всередині кожної етнічної групи збирають незвичайні за сюжетом, емоційні фото, які, на думку авторів, виражають «душу народу» кожної з національних меншин, що проживають в Україні. Фотографії розміщуються на інтернет-ресурсі проекту. Ті фото, що отримали найбільшу підтримку інтернет-аудиторії, стають учасниками шоу, що відбудеться в рамках форуму «Україна: ми – різні. І це – багатство!». Переможці шоу отримують цінні призи партнерів програми, відомих брендів у сфері фототехніки та можливість навчання у провідних фотомайстрів України.

2. Фестиваль національної пісні

Всередині кожної етнічної групи збираються відеоролики з виконавцями пісень для розміщення на ресурсах проекту та ресурсах партнерів. Далі процедура відбору аналогічна фото-шоу «Душа народу». Найяскравіші представники пісенної творчості братимуть участь у заключному гала-концерті. Переможці отримають цінні призи партнерів програми, можливість співпраці з продюсерами та шоу-агенціями.

3. Шоу-конкурс дівочої краси та талантів

Участь у конкурсі беруть дівчата з різних національних меншин вдягнені в національний одяг. На ресурсі проекту буде демонструватися фото та відео учасниць та їх талантів. Ті дівчата, які отримають найбільше «лайків» користувачів мережі, отримають путівку на участь у фінальному гала-концерті. На переможців чекають цінні призи партнерів програми.

4. Фестиваль національних кухонь народів України

Під час заключної події буде проведено кулінарне шоу за участі майстрів кулінарної справи з різних етносів. Щоб зацікавити участю у цій події кухарів, до проекту буде запрошено «знакових» персон, які формують думку в сфері світського життя. Ця подія також форматується як конкурс, в якій переможці отримують призи від спонсорів та почесні дипломи. Механізм визначення перможців – відгуки учасників кулінарного шоу – визначних публічних осіб. Завершає програму театралізована подія, яка повинна візуально символічно показати силу єдності народів, які формують українську націю.

Організація проекту

Початкова переговорна стадія – формування підтримки проекту з боку лідерів та ключових персон національних громад, керівників медіа, рекламних агенцій, підприємців. У підсумку має бути сформований національний оргкомітет.

Наступний етап – формування оргкомітетів конкретних підпроектів. Скрізь, де це можливо, у якості реалізаторів конкретних проектних кроків будуть залучатися на правах співорганізаторів та партнерів – рекламні, інформаційні агенції, медіа, інші організації, керівникам яких стане близьким ідея проекту.

Зараз проводяться перші (і дуже вдалі) переговори з лідерами національно-культурних осередків, підприємцями, створюється консолідована загальноукраїнська база національно-культурних товариств. Перше засідання Робочої групи з організації національного оргкомітету проекту ми плануємо провести після широкого обговорення проекту, щоб він стартував вже у березні-квітні.

Будемо раді партнерству:

 

 - лідерів та яскравих особистостей із середовища національних меншин, щоб разом ними відпрацювати зміст та формат проекту;
 - редакторів медіа, інтернет-ресурсів, блогерів, що дасть змогу розширити інформаційні можливості проекту;
 - підприємців, для яких проект може стати інструментом промоції їхніх продуктів, послуг, бізнесу
- керівників органів влади, політиків, які можуть отримати трибуну, нові можливості для реалізації гуманітарної інтеграції культурних iніціатив;
 - комунікаційні агенції, які можуть в проекті реалізувати власні напрацювання в галузі соціальних проектів;
 - всіх, хто розуміє багатство як єдність різноманіття та бажає внести у проект власні ініціативи та ідеї.

 

 

Починаємо збір пропозицій та ініціатив, щоб створити Робочу групу, а потім й Оргкомітет, який і вирішить остаточно склад та формат програми.  

Наші контакти:

aarotovskiy@gmail.com

100druziv@gmail.com

(050) 351 06 04

 

Ініціатори проекту

Андрій Ротовський, президент Української ліги зі зв’язків із громадськістю

Олег Фельдман, директор рекламно-поліграфічного центру «Січ»

 

 
 

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
  • Доступны HTML теги: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
Этот вопрос является для тестирования ли вы человека посетитель и предотвратить автоматизированную спам представлений.
CAPTCHA на основе изображений
Введите символы, которые показаны на картинке.